Biznes

Poznaj najpopularniejsze narzędzia do tworzenia kursów online!

• Zakładki: 65


Chcesz zacząć tworzyć autorskie kursy internetowe, ale nie wiesz, od czego zacząć? Wybór odpowiednich narzędzi jest jednym z pierwszych kroków, który musisz zrobić. W końcu nawet największa baza wiedzy wymaga, by ją usystematyzować. Zobacz, jakie programy pomogą Ci tworzyć angażujące kursy online!

Tworzenie materiałów

Na pierwszy ogień idą narzędzia do tworzenia kursów online. Wśród nich programy do obróbki i montażu video. Przyda Ci się również aplikacja do nagrywania pulpitu, a więc taka, które rejestruje ruch na Twoich monitorze w czasie rzeczywistym oraz program do nagrywania dźwięku i obróbki audio, a także jakieś proste narzędzie do grafiki.

Udostępnianie materiałów

Postaw na jeden z serwisów hostingowych. Z pewnością musisz poszukać takiego, który oferuje dużo miejsca do przechowywania oraz nielimitowane akcje na koncie. Pozwala to umieszczać i udostępniać treści szkolenia kursantom bez żadnych ograniczeń.

Kampanie e-mailowe

Nie samymi materiałami twórca żyje. Musisz więc zaopatrzyć się w program do kampanii mailingowych. Taki, który pomoże Ci rozsyłać newslettery i inne ważne informacje do kursantów z Twojej bazy.

Płatności za kurs

Koniecznie pomyśl o tym, w jaki sposób będziesz pobierać opłaty za kurs. Wybierz system szybkich płatności. Szyfrowany, bezpieczny dla obu stron, a przy tym intuicyjny w obsłudze. Pomyśl też o automatycznym fakturowaniu, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas na przygotowywanie sterty dokumentów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub poznać obsługę narzędzi do tworzenia kursów online, skontaktuj się z ekspertką w tej dziedzinie – Magdaleną Pawłowską (magdalenap.com).

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
76 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *