Kariera

Jakie są oferty pracy w Holandii?

• Zakładki: 86


Chcesz zasilić swój domowy budżet, wyjeżdżając do pracy sezonowej za granicę? A może marzysz o dłuższym zatrudnieniu w Europie Zachodniej? Jednym z najpopularniejszych kierunków są Niderlandy. Na jakie oferty pracy w Holandii możesz liczyć?

Oferty pracy w Holandii znajdziesz w polskim biurze pracy

Charakter pracy w Holandii i warunki zatrudnienia w dużej mierze zależą od tego, gdzie będziesz szukać. Jeśli planujesz wyjazd do pracy za granicę, najbezpieczniej jest skorzystać z oferty pośredników. Relacje polskiego biura z przedsiębiorcami w Holandii i znajomość tamtejszego rynku pracy to gwarancja, że jedziesz do pewnego pracodawcy, który oferuje dobre zarobki, ubezpieczenie i wygodny nocleg. Taka praca w Holandii czeka na Ciebie w biurze Work Centre, który dodatkowo zapewnia przewóz z Polski do miejsca zatrudnienia w Niderlandach.

Najpopularniejsze oferty pracy w Holandii

Biuro Work Centre proponuje prace sezonowe i długoterminowe. Minimalny czas zatrudnienia wynosi kilka tygodni. W katalogu ofert pracy znajdziesz m.in. ogłoszenia dotyczące zatrudnienia w ogrodnictwie, zieleni miejskiej i transporcie. Dość często pojawiają się również oferty pracy dla elektromonterów, mechaników samochodowych i spawaczy.

Twoje szanse na pracę w Holandii wzmacnia historia pracy za granicą i znajomość języków obcych, zwłaszcza angielskiego, niemieckiego i/lub holenderskiego. Cenne jest też posiadanie prawa jazdy kat. B i wysoka kultura osobista. Motywacja do pracy poza Polską i bycie osobą godną zaufania to kolejne atuty, które weźmie pod uwagę rekruter z Work Centre.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
186 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *