Kariera

Agencja pracy Rzeszów – kto ma szansę na szybki wyjazd do pracy?

• Zakładki: 48


Osoby zdecydowane na wyjazd za granicę do pracy najczęściej korzystają z usług agencji zatrudnienia. Nie każdy ma jednak szansę na szybki wyjazd. Kogo najczęściej poszukują pracodawcy?

Praca dla fachowców za granicą

Zagraniczni pracodawcy cenią fachowców z Polski. Potwierdza to liczba ofert – agencja pracy Rzeszów poszukuje aktualnie m.in. konserwatorów, malarzy przemysłowych, spawaczy czy operatorów. Na szybki wyjazd szansę mają również fachowcy posiadający uprawnienia elektryczne czy budowlane.

Agencje pracy często współpracują z firmami z branży TSL. Do pracy w magazynach poszukiwani są m.in. magazynierzy posiadający uprawnienia na wózki widłowe.

Praca dla pracowników sezonowych

Niektóre branże cechują się sezonowością, a działające w nich firmy zatrudniają dodatkowych pracowników w okresie letnim lub zimowym. Najczęściej są to proste prace, które nie wymagają dodatkowych umiejętności. Przykładem może być zbieranie zamówień czy pakowanie produktów.

Na szybki wyjazd liczyć mogą również osoby zainteresowane pracą w hotelach – w charakterze pomocy kuchennej czy pracownika odpowiedzialnego za utrzymanie czystości.

Praca w rolnictwie i ogrodnictwie

Holandia to jeden z krajów, w których niezwykle rozwinięty jest sektor rolnictwa i ogrodnictwa. Agencje pracy często poszukują dla działających na terenie tego kraju gospodarstw pracowników wykwalifikowanych i niewykwalifikowanych.

Przykładowe propozycje to: praca przy uprawie kwiatów doniczkowych, praca przy sortowaniu cebulek czy warzyw i praca przy pielęgnacji roślin.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Work Centre.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
19 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *