Biznes

Gdzie na wyjazdy integracyjne blisko Warszawy?

• Zakładki: 52


Planujesz zorganizować wyjazd firmowy, ale nie chcesz jechać na drugi koniec Polski? W bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy bez problemu można znaleźć ciekawe miejsca na integrację. Sprawdź nasze propozycje i zorganizuj najlepszy wyjazd integracyjny k. Warszawy dla swoich pracowników!

Aktywny wyjazd integracyjny nad wodą

Jednym z najciekawszych miejsc na integrację dla grup, które lubią aktywnie spędzać czas, są okolice Jeziora Zegrzyńskiego. Po jeziorze można pływać motorówkami, żaglówkami i skuterami wodnymi, wypożyczyć kajaki albo spróbować windsurfingu. Na plaży można zorganizować mecz siatkówki plażowej. Jest co robić!

Impreza integracyjna – bankiet lub przyjęcie

Jeśli planujesz urządzić integracyjne przyjęcie, dobrym pomysłem będzie wyjazd i nocleg w jednym z podwarszawskich pałacyków. Pałac Rozalin (25 minut od Warszawy), Pałac Mała Wieś (50 km od Warszawy), Pałac Zaborówek czy Pałac Odrowążów to popularne miejsca na wyjazdy integracyjne blisko Warszawy. Pałace są otoczone hektarami zieleni, a na terenie obiektów można organizować najróżniejsze atrakcje, konkursy i aktywności dla pracowników. 

Integracja w hotelu

Wolisz postawić na klasyczny wyjazd do ośrodka konferencyjnego lub hotelu? W okolicy Warszawy nie brakuj miejsc idealnych na takie okazje. Hotel Warszawianka (aquapark, SPA, klub, bilard, kręgielnia, boiska i plaża), hotel Narvil nad brzegiem Narwi czy luksusowy hotel Windsor (park linowy, miejsce na ognisko firmowe, poduszkowce, rowery wodne) to tylko kilka z dziesiątek hoteli, które oferują firmom możliwość organizacji imprez integracyjnych.

Artykuł powstał przy współpracy z agencją eventową Projekt Efektywny.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
36 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *