Biznes

Jak przygotować udane paczki upominkowe dla pracowników?

• Zakładki: 79


Każdy z nas kiedyś dostał lub podarował nietrafiony prezent. Przygotowanie udanego prezentu to wbrew pozorom nie lada wyzwanie, szczególnie w sytuacji, kiedy komponujemy paczki dla pracowników. Jak sobie z tym poradzić i wręczyć pracownikom lub kontrahentom biznesowym udane prezenty? Mamy na to kilka sposobów!

Wyciągaj wnioski z poprzednich lat!

Jeżeli to nie pierwszy raz, kiedy obdarowujesz pracowników upominkami, przypomnij sobie, co podobało im się najbardziej poprzednim razem. Być może chwalili sobie wyjątkowo smaczne wino z paczki świątecznej? Albo zajadali się rzemieślniczą czekoladą z manufaktury? Wybierz sprawdzone pomysły na prezent, a jeżeli nie wiesz, co podobało się zespołowi, po prostu poproś o feedback!

Wybierz praktyczne paczki dla pracowników!

Praktyczne prezenty zawsze się przydają. Pracownikom albo partnerom biznesowym zawsze możesz podarować elegancki notes, porządnie wykonany kalendarz albo pióro i inne akcesoria piśmiennicze. Praktyczna paczka upominkowa dla pracowników może też zawierać zestaw zero waste dla początkujących – eko gadżety, takie jak naturalne kosmetyki, produkty wielorazowe lub rzemieślnicze mydełko w kostce.

Podaruj kontrahentom i pracownikom coś pysznego!

Najczęściej paczki upominkowe dla pracownika albo klienta zawiera też przekąski. Czekolady, ciasteczka, kawy, herbaty, wina lub cydr to uniwersalny i bezpieczny pomysł na prezent. Jako upominek dla pracowników sprawdzi się idealnie. Kompletowanie takiej słodkiej paczki możesz zlecić specjalistom i zamówić gotowe paczki upominkowe dla zespołu.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Polski Gift.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
152 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *